Zážitková angličtina v jazykovke (1.-5. ročník)

Zľava!

Cena: 330 360

Zrušiť výber
  • Produkt Začiatok: 28. septembra 2020
  • Produkt Počet hodín: 64 vyučovacích hodín
  • Produkt Školy: Jazyková škola Target Poprad
  • Produkt Trieda: 1. ročník
  • Produkt Dni: Pondelok-Streda
    Utorok-Štvrtok
  • Produkt Časy: 15:15
Poradíme vám
0948 474 601

Moje hodnotenie je na výbornú. Veľká spokojnosť moja a hlavne Sofiina. Na každú hodinu sa tešila a to aj vďaka veľmi dobrej pani lektorke Mime.

refernecie - dvojica
Miroslava Kovalčíková
mamička Sofinky z MŠ Tajovského

Hravý spôsob výučby a aj to, že lektori hovoria s deťmi výlučne len po anglicky. Výsledky vyučovania boli u Laury viditeľné z mesiaca na mesiac.

Jana Provázková
mamička Laury, Poprad

Kurz angličtiny pre deti plný pohybu, zábavy a prekvapujúco rýchlom napredovaní. Deti vtiahneme do deja a spolu robíme aktivity v angličtine, kde deti reagujú na slová lektora a sami rozprávajú – nielen osamotené slovíčka, ale od začiatku ich spájajú do viet. A čo je najlepšie – deti si angličtinu zamilujú!

Ako prebieha výučba na hodine?

• výučba v native-like prostredí – lektor pred deťmi hovorí iba po anglicky
  • Na hodinách lektor strieda rôzne aktivity metodiky Wattsenglish.
  • Využíva princíp reči tela, mimiky a gestikulácie pre lepšie pochopenie.
  • Súčasťou sú aj hry v kolektíve, ktoré vtiahnu do deja všetky deti.
  • Jazyk a výrazy sa deti učia aj cez pohybové aktivity (skákanie, behanie, imitovanie) a prácu s materiálmi Wattsenglish.
  • Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR

Ako vyzerajú učebné materiály?

• Materiály tvoria integrovanú súčasť konceptu Wattsenglish
  • Sú určené presne pre danú detskú kategóriu
  • Hlavným motívom je tvár zakladateľa metódy – Steva Wattsa
  • Sú zostavené zahraničnými metodikmi a pedagógmi a overené dlhoročnou praxou
  • Súčasťou je CD s pesničkami a DVD s videonahrávkami
  • Dieťa je vďaka nim a našim online benefitom neustále v kontakte s jazykom a učí sa rýchlejšie a prirodzenejšie

Prečo sú naše kurzy obľúbené rodičmi

• uvidíte pokroky v jazykových zručnostiach vašich detí, najmä rozprávanie a rozumenie
  • deti budú mať angličtinu jednoznačne radi a spoja si ju navždy s niečím príjemným a zábavným
  • 1 x ročne slovné hodnotenie dieťaťa pošleme na email každému rodičovi
  • 1 x ročne zasielame video z vyučovacej hodiny rodičom detí z danej skupinky
  • NOVINKA! Dochádzku a obsah každej hodiny sledujete v reálnom čase vďaka aplikácii alebo na vašom emaily
  • Video online kurz, aplikácia a množstvo Youtube videí ku kurzu sú skvelými možnosťami ako deti môžu byť v kontakte s angličtinou čo najčastejšie

Prečo sú kurzy efektívne a obľúbené u detí

• Lebo sú plné pohybu, zábavy a prekvapujúco rýchlom napredovaní.
  • Deti vtiahneme do deja a spolu robíme aktivity v angličtine, kde deti reagujú na slová lektora a sami rozprávajú – nielen osamotené slovíčka, ale od začiatku ich spájajú do vetičiek.
  • A čo je najlepšie – deti si angličtinu Wattsenglish zamilujú!

V prípade uzatvorenia školy z dôvodu preventívnych opatrení rodičom automaticky prechádzame na online hodiny, ktoré sú plnohodnotné v porovnaní s tými v škole!

Materiály WE Orange

Aká je organizácia kurzu?

Výučba trvá od konca septembra do júna v priestoroch Jazykovej školy TARGET, Karpatská 15, Poprad.

• Výučba prebieha 2x týždenne po 40 minút, garantujeme odučenie 60 vyučovacích hodín v školskom roku
  • Začiatok kurzu je v týždni od 28. septembra 2020
  • Ceny výučbových materiálov: 25,90 € na celý školský rok (nie je zahrnuté v cene kurzu, set obsahuje učebnicu Wattsenglish + CD + DVD)

Dni a časy výučby – predpoklad:

1. skupina: Pondelok + Streda:  15:15-15:55
    2. skupina: Utorok + Štvrtok:  16:00-16:40

Vyberte si spôsob platby:

Mesačné náklady Platby Cena za šk. rok Termíny platby
Ročná platba 36 € 330 € x 1 splátka 330 € najneskôr 3 dni pred začiatkom kurzu
Trojmesačné splátky 38 € 115 € x 3 splátky 345 € 3 splátky: 3 dni pred začiatkom, do 10.1., do 10.4.
Mesačné splátky 40 € 40 € x 9 splátok 360 € 9 splátok mesačne: 1. splátka 3 dni pred kurzom, posledná splátka 10.6.

Mohlo by Vás zaujímať