Zážitková angličtina vo vašej MŠ

• Produkt Počet hodín: 60 vyučovacích hodín
Poradíme vám
0948 474 601

Moje hodnotenie je na výbornú. Veľká spokojnosť moja a hlavne Sofiina. Na každú hodinu sa tešila a to aj vďaka veľmi dobrej pani lektorke Mime.

refernecie - dvojica
Miroslava Kovalčíková
mamička Sofinky z MŠ Tajovského

Hravý spôsob výučby a aj to, že lektori hovoria s deťmi výlučne len po anglicky. Výsledky vyučovania boli u Laury viditeľné z mesiaca na mesiac.

Jana Provázková
mamička Laury, Poprad

Kurz angličtiny pre deti plný pohybu, zábavy a prekvapujúco rýchlom napredovaní. Deti vtiahneme do deja a spolu robíme aktivity v angličtine, kde deti reagujú na slová lektora a sami rozprávajú – nielen osamotené slovíčka, ale od začiatku ich spájajú do vetičiek. A čo je najlepšie – deti si angličtinu zamilujú!

NOVINKA! Preto školský rok 2020/21 sme si stanovili pravidlá, podľa ktorých sa budeme riadiť v prípade uzavretia škôl. Preto sa nemusíte obávať, s nami nič neriskujete ani v čase pandémie!

– v prípade uzavretia MŠ z nariadenia štátu automaticky vraciame alikvótnu čiastku za neodučené hodiny kurzu
– v prípade uzavretia ZŠ z nariadenia štátu automaticky výučbu preklápame na online hodiny (po dobu uzavretia škôl)
  +  pre deti zo ZŠ otvoríme online skupinu pre žiakov základných škôl, ktorým sa kurz prelína s iným krúžkom alebo navštevujú ZŠ, na ktorej kurzy neotvoríme (v podvečernom čase, o cca. 17:00) alebo sa môžu na hodinu pripojiť tie deti, ktoré sa pre chorobu nezúčastnia vyučovania v daný týždeň

Ako prebieha výučba na hodine?

• Na hodinách striedame širokú paletu aktivít britskej metodiky Wattsenglish
  • Využívame princíp reči tela, aby sme deťom uľahčili pochopiť zadanie
  • Pri vysvetľovaní používame zábavné príklady a názorné ukážky
  • Súčasťou sú aj kolektívne hry, ktoré vtiahnu do deja všetky deti
  • Nesedíme v laviciach – jazyk sa deti učia najmä cez pohybové aktivity (skákanie, behanie, tancovanie, imitovanie)
  • Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR

Ako vyzerajú učebné materiály?

• Materiály tvoria integrovanú súčasť britského konceptu Wattsenglish
  • Sú určené presne pre danú detskú kategóriu
  • Hlavným motívom je tvár zakladateľa metódy – Steva Wattsa a tvár lektorky
  • Sú zostavené zahraničnými metodikmi a pedagógmi a overené dlhoročnou praxou
  • Súčasťou je CD s pesničkami a DVD s videonahrávkami
  • Dieťa je vďaka nim neustále v kontakte s jazykom a učí sa rýchlejšie a prirodzenejšie

materials_sk

Aká je organizácia kurzu?

Výučba trvá od septembra do júna v priestoroch materskej školy.

• Výučba prebieha 2 x týždenne po 25 minút, garantujeme odučenie 54 vyučovacích hodín v školskom roku.
    Začiatok kurzu je v týždni od 1. októbra 2020
  • Ceny výučbových materiálov: 25,90 € na celý školský rok (nie je zahrnuté v cene kurzu, set obsahuje učebnicu Wattsenglish + CD + DVD)
  • Dni a časy výučby: podľa možností materskej školy a rodičov detí (v čase pobytu detí v škôlke)
  • Cena za kurz: 139,90 € / školský rok

Ako môžem za kurz zaplatiť?

Spôsob Mesačné náklady Platby Cena za celý rok Termíny platby
Ročná platba 13,90 €  1 splátka po 139,90 € 139,90 € pred začiatkom kurzu
Tri splátky 14,90 € 3 splátky po 49,90 € 149,70 € pred zač. kurzu, do 10.1., do 10.4.

Mohlo by Vás zaujímať